"Bīstamie Sakari” ir ne tikai LMT oficiālie dīleri un mobilo tālruņu tirgotāji, bet arī augsti kvalificēti Apple ierīču meistari. Esam specializējušies iPhone un Mac remontēšanā. Saviem klientiem nodrošinām arī datu rezerves kopijas (backup) un programmatūras (software) uzinstalēšanu. Remontējam arī Apple MacBook (Pro, Air, iMac, MacPro) datorus. Darbojamies tikai ar oriģinālajām Apple OEM rezerves daļām, pie kam tām dodam mūža garantiju (RAM, SSD uc.) "Es ticu, ka kvalitatīvs serviss neaprobežojas ar skrūvgriezni un pavairojamo glāzi. Tās ir rūpes un atbildība par viedo telefonu, planšeti vai datoru un, pats svarīgākais, arī par viedierīces īpašnieku. Sagaidīt Tevi ar aromātisku kafiju, ērtu dīvānu un izpratni par lietas steidzamību, kad gadījusies ķibele ar ierīci, kas ir tik pat kā Tavs otrais "es", ir mana goda lieta." 

MĒS

Mums netīk pašiem par sevi dziedāt slavas dziesmas, tomēr būsim pateicīgi saņemt atsauksmes un ne mazāk svarīgo kritiku. Visi esam savās nozarēs skoloti, tomēr vērtīgākās mācības esam guvuši tieši no saviem klientiem. Mums katram ir savs vaļasprieks, tomēr visi kopā esam lieli viedierīču entuziasti. 

MŪSU VĪZIJA

Būt par cilvēciskāko, profesionālāko un kvalitatīvāko viedierīču veikalu un servisu tuvāko 5000 km radiusā. 

MŪSU MISIJA

Rūpēties pēc augstākajiem standartiem gan par viedierīcēm, gan viedierīču īpašniekiem. Aiz katra telefona, planšetes un datora saskatīt cilvēku, vienmēr izteikties cilvēkam saprotamā valodā un nodrošināt kvalitāti ikkatrā sniegtajā pakalpojumā.