APPLE iPhone SE 16GB

Mēneša maksājums no 19,38 EUR (tai skaitā PVN)
Pērkot uzreiz 489,00 EUR (tai skaitā PVN)

Lietotāju iecienītais iPhone 5s dizains atdzimis pilnīgi jaunā viedtelefonā, kas kļuvis par visjaudīgāko četru collu tālruni pasaulē. To darbina superātrajā iPhone 6s izmantotais A9 procesors, kam neviens uzdevums nav par grūtu. 12 megapikseļu fotokamera uzņem neticamus foto un 4K video, kam papildu vērtību piešķir Live Photos iespēja. iPhone SE tikai izskatās mazs. Sirdī tas ir grandiozs.

iPhone SE pārmantojis neticami populāro dizainu, kas noslīpēts līdz pilnībai. No alumīnija veidotais korpuss ir gluds kā satīns, bet malas apdarinātas ar matētu reljefu. Šīs interesantās kombinācijas rezultātā kompaktais tālrunis rada ļoti patīkamas sajūtas plaukstā. Izcilais 4 collu Retina ekrāns jebkuram attēlam liek izskatīties dzīvīgam un asam, tādēļ pat visprasīgākās datorspēles izskatīsies gluži kā spēļu konsolē. 64 bitu arhitektūras A9 procesors ienes iPhone SE spēju klāstā aizraujošu ātrumu, bet tajā iestrādātais M9 palīgprocesors savienojas ar akselerometru, kompasu un žiroskopu, lai mērītu fitnesa datus. Par datu drošību gādā darbībā pārbaudītais un uzticamais Touch ID pirkstu nospiedumu lasītājs, ko apiet ir grūtāk nekā jebkuru paroli. 

12 megapikseļu iSight kamera ir vienīgā, kas Tev būs vajadzīga. Tā uzņem tikpat labus attēlus, kā iPhone 6s, un arī ļauj filmēt un rediģēt 4K izšķirtspējas video. Ar šo tālruni uzņemtās fotogrāfijas nebūs vienkārši attēli. Paturi pirkstu uz bildes un Live Photos funkcija palīdzēs Tev atsaukt atmiņā, kas notika tieši pirms šīs fotogrāfijas uzņemšanas.

[unex_ce_button id="content_39fpdvup8,column_content_83yhk0ecq" button_text_color="#dd3333" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="left" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffffff" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="1px" button_border_color="#dd3333" button_border_radius="1px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#dd3333" button_border_hover_color="#dd3333" button_link="SAKARI@SAKARI.LV" button_link_type="email" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]UZDOT JAUTĀJUMU[/ce_button]

VIEDOKLIS 

Vēl nav saņemts neviens viedoklis par šo telefonu.

  • gallery-image

SPECIFIKĀCIJA

Iebūvētā atmiņa
Operatīvā atmiņa
Integrēts FM Radio
Procesors
Procesora modelis
Ekrāna tips
Ekrāna izmērs
Primārā kamera
Zibspuldze
Bluetooth
2 SIM karšu atbalsts
Svars
Tīkls
Maksimālā lejupielāde
Izmērs
Akumulatora tilpums
Gaidīšanas režīms

16GB
2GB
nav
1,84 GHz divkodolu
Apple A9
IPS LCD kapacitīvs, 16M krāsu
4,0 collas
12 MP
ir
4,2
nav
113 g
4G
150 Mbps
123.8 x 58.6 x 7.6
1642 mAh
240 h