APPLE iPhone 7 Plus 32GB

Mēneša maksājums no 36,55 EUR (tai skaitā PVN)
Pērkot uzreiz 919,00 EUR (tai skaitā PVN)

Lielākās Apple telefonu sērijas pārstāvis iPhone 7 Plus demonstrē vēl vairāk un vēl izteiksmīgākus plusus. Tas ieguvis divu lēcu kameru, kas augstvērtīgi nofotografē un nofilmē tālumā esošus objektus, jaudīgāku procesoru, ietilpīgāku atmiņu, ilgāk strādājošu akumulatoru, aptverošu stereo skaņu, viskrāšņāko 5,5 collu ekrānu, kāds redzēts iPhone viedtālruņos, kā arī ūdens noturību. 

iPhone 7 Plus atkal pacēlis inovāciju un precizitātes līmeni jaunā kvalitātē. Sākumpoga ir pilnībā pārveidota. Darbojoties tandēmā ar Taptic Engine, tā dod precīzu atgriezenisko saiti par katru sajusto pieskārienu. Sākumpogu var pielāgot savām vajadzībām, un tā, protams, atpazīst sava saimnieka pirkstu nospiedumus.

No 7000. sērijas alumīnija izgatavotais viengabala korpuss raisa vienādi satriecošas sajūtas kā pirkstiem, tā acīm, turklāt tas ir ūdensdrošs. Savukārt Jet Black spīdīgi melnais dizains ir kaut kas tāds, ko Apple nekad iepriekš nav piedāvājis saviem lietotājiem. Tas panākts deviņu soļu anodizācijas un pulēšanas procesā, tādēļ tālrunis ir viscaur melns – nav iespējams noteikt, kur beidzas metāls un sākas stikls. Pieejamo krāsu skaits pieaudzis līdz piecām, un Tu vari izvēlēties modeli ar 32, 128 vai 256 GB iebūvēto atmiņu.

iPhone 7 Plus aizmugurē novietotas divas kameras, kas darbojas kā viena. Tādu pat 12 megapikseļu platleņķa kameru, kāda ir iPhone 7, papildina vēl viena – 12 megapikseļu telefoto kamera, kas pietuvina attēlu. Tas nozīmē, ka vari uzņemt labākā kvalitātē arī tos objektus, kas atrodas tālumā. Divu kameru sistēmas optiskā tālummaiņa ļauj uzņemt superasas fotogrāfijas un video arī divkārtīgā pietuvinājumā, bet uzlabotā digitālā tālummaiņa dod iespēju «pievilkt» fotografējamo objektu 10 reizes, filmējamo – sešas reizes tuvāk.

Uzlabojumus piedzīvojusi arī priekšējā kamera. Tās izšķirtspēja pieaugusi līdz 7 megapikseļiem, un tai talkā nākusi Retina Flash zibspuldze, kas pielāgo izstaroto gaismu apkārtējās vides apgaismojumam, lai āda attēlā saglabātu dabīgo toni.

5,5 collu Full HD ekrāns ir košākais un krāsainākais, kāds redzēts Apple tālruņos. Tas attēlo tikpat plašu krāsu gammu, kādu izmanto digitālā kino industrijā, ir par 25% spilgtāks nekā priekšgājējs un atbalsta 3D Touch funkciju.

Jaunais A10 Fusion procesors darbojas divreiz ātrāk nekā iPhone 6 izmantotais, vienlaikus taupot enerģiju. Tādēļ iPhone 7 Plus ar vienu uzlādi kalpo ilgāk nekā jebkurš iepriekšējais Apple tālrunis. 

Pirmo reizi iPhone iebūvēti stereo skaļruņi, kas izskan divreiz spēcīgāk nekā iepriekšējā modelī, un tālruni var savienot ar inovatīvajām bezvadu AirPods austiņām.

[unex_ce_button id="content_mxiypycoy,column_content_83yhk0ecq" button_text_color="#dd3333" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="left" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffffff" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="1px" button_border_color="#dd3333" button_border_radius="1px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#dd3333" button_border_hover_color="#dd3333" button_link="SAKARI@SAKARI.LV" button_link_type="email" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]UZDOT JAUTĀJUMU[/ce_button]

VIEDOKLIS 

Vēl nav saņemts neviens viedoklis par šo telefonu.

  • gallery-image

SPECIFIKĀCIJA